קצת עלי

איך הכל התחיל…

נקודת המוצא שלי בהתייחסות לריפוי תחלואים ובעיות אנושיות היא התפיסה כי האדם הינו מכלול של מוח, גוף ונפש וככזה יש להתייחס אליו.

לאורך השנים חיפשתי מענה לשאלות שהטרידו אותי ככל שנתקלתי ביותר ויותר אנשים נטולי אנרגיה, חיוניות ושמחת חיים. תהיתי על מהות האושר, על איך ניתן להגיע אליו ולשמור עליו לאורך זמן, כיצד ניתן להשיג ולשמר צלילות ובהירות מחשבה, לטפל ואף למנוע חרדה ודיכאון ועוד. איך להפסיק לרדוף אחרי השלמות ולחיות חיים מאושרים יותר.

במשך שנים רבות, במקביל למשרותיי השונות, עסקתי בלימודי התפתחות אישית מסוגים שונים והעשרתי את חיי בידע והתנסויות מגוונות בתחומים אלו.

המפנה המהותי התרחש ביום בו נתקלתי בתחום הנאופסיכולוגיה אותו למדתי אצל המאסטר יהודית אורניה מילוא.

היה זה בתקופה בה עזבתי את עבודתי התובענית בתחום ההיי-טק והזמן הפנוי שלא הורגלתי בו לאחר שנות עבודה מאומצת, אילץ אותי להתעמת ולהתמודד עם בעיות אישיות. כבת לאב פסיכולוג, נחשפתי לספרות וידע רב בתחום הפסיכולוגיה והייתי משוכנעת שמודעותי ויכולתי לטפל בעצמי גבוהה.

אודות מירי בלנק

למרות זאת ואולי בגלל זה, המפגש עם הניאו-הומנולוגיה היה עבורי גילוי מרעיש. באמצעות הניאו-הומנולוגיה הגעתי לתובנות חדשות ומסעירות וקיבלתי כלים ייחודיים שעזרו לי לשנות בתוכי חלקים שגיליתי עם הזמן שתקעו אותי או שהפריעו לי. השימוש בניאופסיכולוגיה הפך אותי לאדם שליו, רגוע ושקט יותר והתגלה ככלי נפלא העוזר במרבית ההתמודדויות עם כל מיני מצבים, כולל המסובכים ביותר, בצורה יעילה ביותר.

אני הבנתי שהיכולת לרפא את מכאובי הנפש שלנו מצויה בידינו, יש רק להבין וללמוד איך להשתמש בה.

אני רואה בעבודתי כמטפלת בשיטת הנאופסיכולוגיה, שליחות. חשוב לי לחלוק את הידע והניסיון שצברתי בתחום לטובת מי שיש לו את הרצון והאומץ לשפר ולשנות את חייו ולבחור בדרך חיים של בריאה יותר, עם מודעות גבוהה יותר, שתוצאותיה חיים שלווים יותר ומאושרים יותר.

האני מאמין שלי

אני מאמינה שהמערכת היחסים הראשונה והחשובה ביותר שלנו היא זו שיש לנו עם עצמנו.

ששקט בתוכנו – אנחנו במיטבנו, משדרים כך גם כלפי חוץ אופטימיות ואנרגטיות המהווה תרומה לסובבים לנו ולחברה.

נגיע לכך בעזרת איזון והרמוניה בין תחומי החיים השונים, תוך טיפוח תחומי החיים החשובים לנו, קבלה והערכה עצמית, הקשבה פנימית, ביטוי אישי בהיר וידיעת מהן גבולותינו.

כשטוב לי- טוב לנו…

מערכות יחסים הן הקשר שלנו עם העולם, הן שפה לכל דבר והן דורשות למידה ואימון.

את הקליניקה שלי יצבתי בקפידה כדי להוות מרחב נקי, ונעים, שיאפשר עבודה פנימית המובילה לשינויים עמוקים מהבנה שככל שנצליח לאהוב יותר (כאשר האהבה מתחילה כלפי עצמי), לקבל, לעודד, לבטא את רצונותינו ולנהל תקשורת טובה עם הסובבים אותנו, הקשרים שלנו יהפכו להיות פוריים יותר, בעלי אופי של שיתוף פעולה המלווים בהנאה רבה, חברות ואופטימיות.

 

הטיפול הניא הומנולוגיה

בטיפול בנאו -הומנולוגיה מצאתי את השילוב האופטימלי עבורי, המאפשר מיצוי של יכולותיי בתרומה לקידום אחרים.

אני מטפלת תוך כדי התכוונות מלאה בכל אדם הפונה אלי. טיפלתי באנשים רבים, שהגיעו אלי עם תלונות ובעיות מגוונות, לאחר שניסו טיפולים מסוגים שונים. כל אדם וסיפורו הייחודי, הרקע השונה ממנו הגיע, היסטורית הטיפולים שכבר עבר ומטרותיו השונות מהטיפול.

לקוחותיי המרוצים נהנים ממקצועיותי, מניסיוני, מהידע המקיף שלי, מתובנותיי ומהיעוץ שלי ומשפרים באופן דרמטי ובתוך פרק זמן קצר יחסית את חייהם.

גישור והנחיית סדנאות

במקביל לטיפולים הנאוהומנולוגים אני גם עוסקת בגישור, תחום בו התמחיתי מתוך רצון להרחיב את סל אפשרויותיי לעזור לאנשים בדרך מקדמת, בונה וקצרת מועד יחסית.

כמו כן אני עורכת סדנאות המיועדות לחידוד הזהות האישית והתווית הדרך הייחודית לכל אחד בחייו. הסדנאות הן חויויתיות במהותן ומתאימות לכל מי שמעוניין לחוות תהליכי התפתחות אישית עמוקה. בסדנאות נעשה שימוש בטכניקות ובחומרים חדשניים ומקוריים המעודדים עבודת עומק, גילוי משאבים הטמונים בנו וביסוס דרכים ייחודיות עבור כל משתתף להתמודדות מיטבית עם אתגרים ודילמות.

אני מזמינה אתל ליצור איתי קשר כבר עכשיו בטלפון, במייל או באמצעות טופס צור קשר באתר.