טיפול התנגותי קוגנטיבי (li CBT) בשילוב ניאו-הומנולוגיה לשחקנים

עולם המשחק דורש משחקניות (ושחקנים) רבות להתמודד עם תהליכים רגשיים עמוקים ומטלטלים. הדבר בא לידי ביטוי במהלך לימודי המשחק ולאחר מכן, בהתמודדות מול אודישנים, בחירת סוכנות ועבודות שאינן תמיד ממצות את היכולות האישיות.

התקופה הזו יכולה להיות מבלבלת, אך הקשבה ניטרלית וקבלת כלים מתאימים יכולים לעזור לך.

עם הזמן מצטברים קולות פנימיים שיחד עם הרעשים החיצוניים מונעים ממך לעשות את מה שחלמת עליו לכל אורך הלימודים. כלים מעשיים להתמודדות עם אותם קולות ורעשים ישמשו אותך לבניית הדרך עליה חלמת עוד לפני ההרשמה ללימודי המשחק.

חשיבות ההתמודדות מול שלל הרגשות

שחקנים רבים ובוגרי בתי ספר למשחק מוצאים עצמם על כורסת הפסיכולוג. ההתמודדות מול הרגשות הפרטיים היא חלק בלתי נפרד מהתהליך האישי שעולה במהלך הלימודים. לא תמיד אותם תהליכים שמתחילים בבית הספר למשחק זוכים לסגירת מעגל.

נוסף לכך, העבודה היום יומית בעולם המשחק; האודישנים, הטקסטים והעבודה מול גורמים שונים, יכולה גם היא להעלות רגשות מבלבלים רבים.
שחקניות ושחקנים רבים מגיעים לטיפול. ההבנה כי התמודדות מול הרגשות השונים יכולה להוביל אותם קדימה ולשפר את ההתנהלות שלהם מבחינה מקצועית, מגיעה במהירות והשאלה העולה היא מהו הטיפול הנכון לכל אחד ואחת.

רוצה לנקות את הרעשים שמפריעים לך בדרך להצלחה?
זה הזמן שלך לקבל את הכלים המדויקים שישמשו אותך ביום יום.

 

מה ההבדל בין קבלת כלים מעשיים לבין טיפול פסיכולוגי

טיפול פסיכולוגי כולל הקשבה ניטרלית ותהליך עמוק של התמודדות מול מצבים שונים בחיים. טיפול זה יכול להיות יעיל מאד עבור קריירת המשחק שלך אך הוא עשוי לקחת זמן רב. הנבירה בעבר והבנה כיצד הוא משפיע על מצבך הנוכחי יכולה לקחת ממך אנרגיה וכאן מגיע שילוב המנצח של טיפול התנהגותי קוגנטיבי (li CBT) ובשילוב ניאו-הומנולוגיה לשחקנים.
הטיפול זה לשחקנים מתרכז בקבלת כלים מעשיים בהם אפשר להשתמש ביום יום וזאת כדי להתמודד עם העולם הרגשי הפנימי. הטיפול מתאים עבור סטודנטיות וסטודנטים בבית הספר למשחק, הוא מתאים מיד עם סיום הלימודים כאשר חשוב לך להתחיל לסלול את הדרך בעולם המשחק והוא מתאים גם עבור שחקניות ושחקנים שמרגישים שהם צריכים כלים טובים יותר כדי להתמודד עם שלל הרגשות והאתגרים שעומדים בפניהם.

ומה עכשיו

לא תמיד הסביבה שלך תהיה תומכת. לא תמיד האנשים מסביבך, גם כאשר הם אוהבים אותך, יידעו כיצד לעמוד לצדך. אבל, זה לא אומר שאין לך אפשרות לקבל את הכלים המתאימים לך בדיוק בשלב הנוכחי.
הטיפול המעשי זהה למתנה עצמית. התהליך כולל הקשבה ניטרלית ומקצועית, הבנה משותפת של הצורך שלך, בניית מטרות טיפוליות וקבלת כלים אותם אפשר ליישם בכל יום, ובכל רגע, ולהגיע בעזרתם בדיוק ליעד שחלמת עליו. הטיפול מתאים לשחקניות ושחקנים, בכל שלב והוא מתאים גם ליוצרים כמו מוזיקאים, תסריטאים, מחזאים, במאים, סופרים ועל העוסקים ביצירה אישית.

ליצירת קשר באפשרותך להתקשר: או להשאיר את פרטייך באתר ואחזור אלייך בהקדם

Down-icon-x3

יש לי אפשרות לעזור לך.
יש לך אפשרות לעזור לעצמך בעזרתי.

אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר כבר עכשיו כדי לגלות מה מנהל אותך
ואיך ניתן לשנות זאת כבר עכשיו