האם יש קשר בין פיזיקה קוונטית ליצירת מציאות?

 • http://bit.ly/workshop_jump2019

פיזיקה קוונטית

פיזיקה קוונטית, רוחניות וניסיון החיים שלך: הם לא שונים מבמאי שחושב ומאמין בסרט שהוא יוצר. המחשבות שלך, האמונות והרגשות יוצרים את צורת העולם שלך. עכשיו תוכל סוף סוף להבין למה!

מה היא בדיוק פיזיקה קוונטית?

פיזיקה קוונטית הינה מדע החוקר ומסביר כיצד כל דבר בעולם שלנו בא לידי קיום, החל מההיבט הפיזי של האירועים, התנאים, והנסיבות של כל דבר ביקום ומפרק אותם לצורה הבסיסית ביותר שלהם, בניסיון לגלות את המקור שממנו הם התחילו.

רוב האנשים אינם מודעים לכך שפיזיקה קוונטית, רוחניות, המחשבות שלהם, הרגשות, ההצלחות או חוסר ההצלחות בחיים – כולם שלובים זה בזה באופן הדוק. למעשה הפיזיקה הקוונטית גילתה שהם הרבה יותר מחוברים ממה שאנחנו יכולים להבין.

אמנם במבט החטוף הזה, זה נראה כמו סתם עוד תיאוריה מוזרה, אך היא מכילה רמזים רבים על האופי הבסיסי של היקום ויתר על כן, היא מתארת את טבע של היקום וכמה העולם שונה בהרבה מאיך שאנחנו רואים אותו.

אם לא נחשפת לפיזיקה קוונטית עד היום, אני מקווה שבסיום קריאת הכתבה הזאת תוכל להבין איך פיזיקה קוונטית (או אם נהיה ספציפים יותר מכאניקה קוונטית) קובעת את התוצאות בחיים שלך ובעולם הסובב אותך.

למרות שפיזיקה קוונטית יכולה להיראות עבור רבים מורכבת יותר על פני השטח, פיתוח הבנה בסיסית של מכאניקה קוונטית תחזק את מה שידוע כבר ברמה מסוימת של רמת המודעות שלך, לגבי כיצד נוצרים אירועים השונים והנסיבות בחיי היומיום.

ללא קשר לרמת הידע המדעי שלך, ההעדפות הנוכחיות שלך או הדת, יסודות אלה לגבי פיזיקה קוונטית יאפשרו לך לבנות את הבסיס המוצק, הנדרש עבור תחילת בניית החיים שלך ממקום של מודעות גבוהה יותר ובכיוון שבו תרצה.

ההכרות שלי עם הפיזיקה הקוונטית, שיחקה תפקיד מרכזי בחיי, ואיפשרה לי להבין טוב יותר איך ולמה אירועים בחיים שלי קרו והסתיימו. ההבנה הזאת עזרה לי לפתח “אמונה” חזקה ביכולות האישית שלי, כדי שאוכל ליצור במודע מצבים, אירועים, תנאים ואת הנסיבות שאני רוצה.

למעשה אני יכולה לומר ללא חשש, שפיזיקה קוונטית הוכיחה שהיא אחת התגליות הגדולות ביותר והחשובות ביותר שהיו אי פעם ביחס להגברת המודעות הכללית והאמונות, לגבי מה שרוב המורים הרוחניים לימדו במשך אלפי שנים.

אני אנסה להעביר את מה שאני הבנתי בצורה פשוטה ביותר ובתקווה שזה יסייע לך באותו אופן אישי וקל לעיכול, כפי שעזר לי.

בואו נתחיל עם …. יסודות הפיזיקה הקוונטית

כדי לקבל הבנה עמוקה יותר של מה היא פיזיקה קוונטית, למרות שזה לא הכרחי, רצוי להבין את הבסיס שיעזור לך לבסס את הבנה של איך החיים שלך מתגלים. הבנה זאת תאפשר לך להמשיך לפתח את היכולת שלך ותשפר במהירות ובאופן קיצוני את איכות החיים, המצב הפיזי, הכלכלי, הרגשי או הרוחני.

ראשית, בוא נסתכל על מה היא פיזיקה קוונטית …

פיזיקה קוונטית הינה מחקר של איך, מה ולמה כל דבר המרכיב את היקום וגם כל מה שיש בו, הנראה והסמוי. זהו מחקר מפורט של מה שמכונה “מכאניקה קוונטית” הקובע איך כל הקוסמוס התחיל להתקיים מהתחלה ברמת האטומים ותת-אטומים. במילים פשוטות יותר, מדובר במחקר עומק של אבני הבניין של היקום.

בעיקרון, פיזיקה קוונטית מנתחת דברים שנחוו בחיים בצורות שונות ומעתיקה אותם בחזרה למקור שלהם, אשר נגזר (כפי שתגלה מהר) מאנרגיה טהורה.

כפי שבטח גילית בבית הספר היסודי, כל מה שאתה רואה בעולם הפיזי מורכבת ממולקולות.

פיזיקה קוונטית הולכת כמה צעדים מעבר למולקולות. היא לוקחת את החלקים הקטנטנים האלה ושוברת אותם לחלקים עוד יותר קטנים. בדרך הזאת היא יוצרת יכולת ללמוד על החלקים אלה, אשר ידועים היום כאטומים, בצורה פרטנית יותר. מדענים גילו שכאשר שוברים את האטומים האלה וחוקרים אותם, מגלים שהם עשויים מחלקים עוד יותר קטנים הנקראים תת-אטומים.

הסבר פשוט לגבי הרכב המולקולות ….

רמה אחת מתחת למולקולה היא אטום. שלב אחד אחרי זה כלפי מטה מהאטום הם חלקיקים תת-אטומים, אשר מורכבים מפוֹטוֹנים, לֶפְּטוֹנים, אֶלֶקְטְרוֹנים, נֵיטְרוֹנים, קְוַרְקים וכו ‘

בנקודת זמן הזאת, רמת התת-אטום, זה השלב הכי רחוק שהפיזיקה הקוונטית הצליחה להגיע אליו. למרות שיש עוד הרבה מה לגלות, כבר עכשיו תוכל להבין כי מה שהתגלה עד לנקודה הזאת מספיק כדי לדעת איך להתחיל לבצע שינויים דרמטיים בהתייחסות לחיים שלך ואיך תוכל ליישום את מה שאתה הולך לגלות. כל אלה יכולים לאפשר לך להגיע לרמה של הצלחה חסרת גבולות, הגשמה והרמוניה בחיים.

אני לא רוצה להפוך את זה להרצאה על פיזיקה קוונטית, אז בואו ניכנס לתוך חומר טוב באמת …..

ראשית בואו נסתכל על מה שהחלוצים של התחום המכונה פיזיקה קוונטית גילו ….

שלושה גברים, שלוש תגליות מדהימות שגייסו את המודעות של העולם ביכולת שלהם ליצירת חוויית החיים בצורה מודעת ומכוונת.

בשנת 1925 נעשה גילוי מדהים.

E=MC2

מה שאומר: Energy = EVERYTHING

תגלית ענקית ומדהימה המוכרת היום כ E=MC2 נתגלתה ב 1925 על ידי המדען אלברט איינשטיין. הגילוי הזה שינה באופן קיצוני את דעותיהם של קהילת המדענים בנוגע לאמונה שלהם לגבי מה שיצר את העולם, ואיך הכול התחיל להתקיים. הידע הקודם של המדענים נקרא פיזיקה ניוטונית. פיזיקה ניוטונית טוענת שכל הדברים, פשוט התרחשו כתוצאה מכוח המשיכה.

הפיזיקה הניוטונית בעצם הייתה תיאוריה של איזיק ניוטון המבוססת על האמונה של המאה ה -17, כי היקום מורכב מעצמים מוצקים (אטומים), אשר נמשכו אחד כלפי השני על ידי כוח המשיכה. במאה ה-19 הרחיבו את התיאוריה הזאת, והחליטו שהמבנים של האטומים הם אבני דרך של כל הבנייה הבסיסית של הטבע. פיזיקה ניוטונית טוענת, כי אטומים בעלי אופי מוצק ובמילים אחרות, אלקטרונים, פרוטונים וכו’ – כל אטום מורכב ממסה מוצקה או אובייקט פיזי מוצק.

איינשטיין גילה תגלית ששינתה את הראיה של העולם, אשר הוכיחה כי ניתן לחלק את אטומים האלה לתת-חלקים ולהמשיך לבחון אותם, והתת-חלקיקים אשר ביחד יוצרים את האטומים – הם אנרגיה טהורה.

באותה תקופה איינשטיין האמין כי האנרגיה שהוא גילה קיימת רק בצורה של חלקיקים. במילים אחרות, לפי דעתו החלקיקים “הופיעו” כיחידות אנרגיה “מוצקות”.

למרות שהוא תיקן “חלקית” את התיאוריה שלו, פיזיקאי אחר בשם תומס יאנג האמין, כי אנרגיה קיימת בצורת גל ולא כחלקיקים.

בשלב זה, יש לנו פיזיקאי אחד האומר שאנרגיה מורכבת מגלים ופיזיקאי אחר אומר כי אנרגיה מורכבת מחלקיקים. אז למי אנחנו הולכים להאמין???

נגיע לזה בעוד רגע… חשוב לציין שעל סמך ממצאים שהתגלו עד כה, כולם הסכימו כי כל הדברים ביקום עשויים מאנרגיה.

זה באמת חשוב!!! אז תקלטו את זה … באמת תקבלו את זה!

כל דבר הקיים ביקום כולו, אשר בא לידי ביטוי על ידי 5 חושים שלנו, מהדבר הכי-הכי קטן עד לדבר הכי-הכי גדול, מהדבר המיקרוסקופי עד למקרוסקופי מורכב מטריליונים של אטומים מוצקים הנמשכים יחד על ידי סוג של כוח הכבידה.

אף על פי זה שהפיזיקה הניוטונית עד עצם היום הזה נכונה “חלקית”, מזווית הראיה הברורה של הפיזיקה, פיזיקה קוונטית מספקת הרבה יותר עומק והבנה והרבה יותר מרגשת ועוצמתית.

הגילוי של איינשטיין לקח את תורת הפיזיקה הניוטונית צעד נוסף קדימה וקבע כי אטומים וכול מה שחובר יחד לצורה כלשהי, מורכב מחלקיקים תת-אטומיים, אשר הליבה שלהם הינה אנרגיה טהורה.

מבלי שניכנס לפרטי פרטים של איך איינשטיין הגיע לנוסחה הזאת, אשר שינתה את מהלך ההיסטוריה, אנסה להציג בצורה פשוטה ביותר, איך הנוסחה E=mc2 שוברת את הצורות הגדולות ביותר לחלקיקים הקטנים ביותר. 

E=mc2

קוסמוס-> יקום -> גלקסיה -> כדור הארץ -> מספר -> מערכות איברים -> תאים -> מולקולות -> אטומים

תת-חלקיקים = אנרגיה

בשורה התחתונה, הגילוי של איינשטיין מוכיח שכל הדברים בעולם ברמת הבסיסית שלהם מורכבים מאותו חומר – אנרגיה. מה זה הדבר הזה אנרגיה טהורה? ומה זה האנרגיה “הזאת” שיוצרת את כל הדברים?

אנסח את זה בדרך אחרת, אפשר לומר שאנחנו קיימים במה אפשר לקרוא “שדה אנרגיה אינסופי”, סוג של מרק של אנרגיה קוונטית, בדיוק כמו טיפה בודדה של מים שקיימת בתוך האוקיינוס.

עד עכשיו זה בטח לא אומר לך הרבה, אבל תישאר איתי עוד קצת, כי זה נהיה ממש מדליק ומרגש ותוכל לראות בצורה ברורה ועמוקה הרבה יותר, איך כל זה שייך אליך לך בכל היבט החיים.

ואני מדברת כאן על “שינוי החיים”!

כמעט הגענו ….

כל דבר שקיים: טבע, קול, צבעים, חמצן, רוח, מחשבות, רגשות, כיסא, בית, מכונית, גוף הפיזי, כוכבים, כלב, היכולת שלך לראות, לשמוע, להריח, וכו,, קיים רק כתוצאה של אותה אנרגיה שדיברנו עליה עד עכשיו.

בוא נחזור לרגע לויכוח בין איינשטיין ויאנג האם האנרגיה היא גל או חלקיק.

זה המקום בו פיזיקה קוונטית נהיית ממש מרגשת, וגם עלולה “להיתפס” כמוזרה!!

זה רחוק מאוד ממה שרובינו למדנו בבית ספר.

אנחנו מתקרבים, אני מבטיחה.

כאן נכנס לתמונה מדען מבריק בשם נילס בוהר, אשר היה חתן פרס נובל בשנת . הוא עזר לפתור את הדילמה של אנרגית גל/חלקיק ועבודתו על מחקר מבנים תת-אטומיים הוסיפה כיוון חדש לתיאורית איינשטיין. שלא כמו איינשטיין, נילס בוהר האמין … או לפחות הייתה לו “תחושת בטן”,שהאנרגיה יכולה להיות בשני מצבים – כגלים או כחלקיקים.

למעשה אינשטיין ובוהר התווכחו על זה לעתים קרובות במשך שנים.

בשלב הזה העניין הזה לא הוכח מדעית, אבל העובדה שהכול מסביב אנרגיה – הוכח.

אנסה לנסח את זה אחרת, כל דבר הקיים ביקום כולו, אשר מחולק עד לרמה הטהורה הבסיסית ביותר שלו ונמדד בעזרת המכשירים המדעים המתוחכמים ביותר, הוא רק תדר רוטט של אנרגיה, אשר מצטופף יחד עם האנרגיה באותה תדירות הרמונית, כדי ליצור מה שאנחנו “תופסים” – כמציאות וכתוצאה מכך חוויות בעולם הפיזי.

אבל זה נהיה אפילו יותר טוב מזה!

אם כך, מדוע לא הינו מודעים לזה עד עכשיו? אם פיזיקה קוונטית קיימת והעובדות האלה ידועות כל כך הרבה זמן, למה אף אחד לא סיפר לנו את זה עד עכשיו?

ובכן … אם היית לוקח קורסים מתקדמים באוניברסיטה בפיזיקה קוונטית היית יכול לדעת את זה. מדוע? פשוט מאוד, בגלל שמגיל קטן אתה מוצף בהרבה מקרים באמונות שגויות ובהבנות של איך דברים “עובדים”. למעשה, רוב מערכות החינוך הציבוריות ברוב המקומות בעולם, עדיין מלמדים את תורת הפיזיקה הניוטונית המיושנת.

בוא נחשוב לרגע על השלכות של מה שגילינו עד עכשיו. אם כל הדברים, בליבה שלהם מורכבים מאותה רטט של אנרגיה טהורה, ללא קשר אם זה גלים או חלקיקים … ואני מתכוונת לכל הדברים הנראים והסמויים, כולל אותי ואותך, זה אומר שמה המורים החכמים ביותר בהיסטוריה של העולם לימדו והטקסטים רוחניים הראו במשך אלפי שנים, אנחנו “באמת אחד”!

כדי לעשות את זה קצת יותר קל לתפיסה, לסלק את “התפיסה” של מה שאתה רואה בתור מוצק הקיים, כגוש רוטט בצפיפות של אנרגיה, תוכל להבין כי כל הדברים כולל אותך, אותי, את השכן, את הרופא וגם כל הדברים האחרים, הם לא יותר מאשר גוש רוטט של אנרגיה טהורה הסובבת וקשורה לכל דבר אחר …כל דבר אחר.

אני יכולה להבין אם יש לך תחושת ספק ואי נוחות בשלב זה. אבל אנא תישאר איתי לעוד כמה פסקאות והכול יתחבר בצורה הגיונית ביותר.

זה לא משהו שאני המצאתי וזה לא משהו שאני יצרתי יש מאין,זה מוכח מדעית ומתועד היטב, מרגע שהתגלה על ידי חתני פרס נובל, ואת האמת הזאת לימדו במשך אלפי שנים בחוגים רוחניים שונים ובקבלה.

האימות המדעי התאפשר בעזרת פיזיקה קוונטית … יכולתם של המדענים להתבונן על האמת של התורות הרוחניות העתיקה בפועל קיימת כבר למעלה מ – 80 שנה.

היום בעידן הטכנולוגי, מדענים הוכיחו בצורה מוחשית בעזרת פיזיקה קוונטית, את מה שחכמים ומיסטיקנים דיברו ולימדו לפני הרבה מאוד זמן.

דברים די עמוקים, אתה לא חושב? תאמין או לא, זה נהיה עוד יותר טוב מזה!

למעשה, ניתן לראות שפיזיקה קוונטית מספקת כמה רמזים די ברורים, שדברים כמו חוש שישי ועוד חושים נוספים, היכולת הפרטית שלך ליצור את התוצאות הרצויות בחייך – הם הרבה מעבר לאיזה תיאוריה שנמצאת אי שם. מי שפתוח ומוכן לחפש, יראה כי לכולנו יש יכולת להפיק תועלת מזה (שכיום מובנת לצערי למעטים בלבד) וניתן להשתמש בה בכל מצב שנבחר.

אני עוד זוכרת בהיותי נערה, כשלראשונה שמעתי את הרעיון ש”אנחנו אחד”, בשל חוסר מודעות והבנה עמוקה יותר ורק על בסיס המוסר “המוגבל” שקיבלתי וחוסר ידע טוטאלי בפיזיקה קוונטית ומכניקה קוונטית, האמנתי כי אדם אשר יש לו יכולות “על” עושה זאת על ידי שימוש בחומרי הזיה או “עובד” עלינו.

שינוי בתפיסה, כפי שכבר מזמן גיליתי, קרה והתבסס רק על סמך היכולת שלי לקבל דברים שלא ברורים לי, לקחת יוזמה ולהיות סקרנית לגבי איך הדברים באמת עובדים.

מה שאני גיליתי לך כאן, הוא תוצאה של שנים רבות של מחקר עצמאי נרחב, הרבה ניסיון וטעייה אישית, והמושג “אנחנו אחד” נכון לגבי היום ב 100%!

זה לא משנה מה תבחר ללמוד, רוחניות, פיזיקה קוונטית, את הפיזיולוגיה האנושית, את הכוח של המוח האנושי או פשוט תצפה על הטבע, כל הדרכים יובילו אותך למסקנות מאוד דומות:

כל הדברים שגיליתי הם לכאורה נפרדים, אך באופן מרוכז קשורים … ו

הכול בליבה שלהם מורכב מאנרגיה טהורה, והכול גם הנראה (פיזית) וגם הסמוי (מטאפיסית) קשור לכל דבר אחר ברמת המסה של אנרגיה טהורה הרוטטת ללא הפסקה.

טוב, אני באמת מתרגשת. אנחנו מה זה קרובים לסוף….

בוא נחזור לגילוי של איינשטיין : E = mc2 ……

הגילוי של איינשטיין היה מדהים בפני עצמו, אך זה היה זמן רב לפני שהתגלה גילוי נוסף עוד יותר מדהים.

כאשר איינשטיין לראשונה גילה את האמת לגבי האנרגיה, הוא הגיע למסקנה כי למרות שכל הדברים נגזרו כתוצאה מאנרגיה הזאת, אשר באותו זמן נמצאה כחלקיקים וכאמור הם משדרים בתדר של אנרגיה רוטטת, ושהכול קורה כתוצאה מזה, זה קורה באופן אקראי ללא כל הפרעה או השתתפות הפרט. במילים אחרות הוא הגיע למסקנה כי האירועים, התנאים והנסיבות אשר קורים ביקום קורים כתוצאה מכוח חיצוני כלשהו ובלתי משתנה.

הוא האמין שדברים הם “כפי שהם” ואף אחד חוץ מאלוהים, או מה שאתם תופסים בתור מקור החיים, לא יכול לשנות אותם.

כאן, התגליות שנעשו באמצעות פיזיקה קוונטית ממש מרגשות. אם תוכל לשמור על “ראש פתוח”, תוכל להבין בבירור שקיים סוג אחר של כוח…. כוח בלתי מוגבל שאתה ורבים אחרים לא מודעים לו, שיכול לשנות את החיים שלך, כל היבט בחיים שלך.

הינה הסיבה …

מחקר מדעי נוסף יצר חילוקי דעות בין הפיזיקאים הקוונטים של אותם ימים. נילס בוהר שגילה אחת מהתגליות שכבר דיברנו עליה, האמין שמה שאיינשטיין גילה היה נכון “חלקית” והיה עוד הרבה מה להוסיף לזה. בוהר הרגיש שהאנרגיה הזאת לא בהכרח הייתה חלקיקים, אלא היה לה פוטנציאל להיות צורות שונות.

והוא צדק!

בוהר ועוד מספר פיזיקאים אחרים האמינו, בהתבסס על הגילוי של אינשטיין, כי קיימת אנרגיה בצורת חלקיקים, כאשר הבחינו בה את מה ש”נראה” כגוש מוצק, למרות שזה היה רק בגלל השיעור הגבוה של רטט התת-חלקיקים שגרם למראה “מוצק”.

למרות שבוהר גילה שקיימת אנרגיה בצורת גל, אשר יכולה להיות גם בצורת חלקיק, עולם המדענים נותר במחלוקת. ככל שהטכנולוגיה התקדמה והציוד הפך למדויק וזמין יותר, ואפשר למדענים לנתח את הניסוי על הגלים\חלקיקים יותר מקרוב, התגלה כתוצאה מהמחקר על האנרגיה הזאת, שהחלקיקים הללו אכן היו מורכבים מגלים אשר התנהגו והפכו לחלקיקים.

בדיוק במקום הזה פיזיקה קוונטית נהיית ממש מגניבה מסובכת …

יכול להיות שאלברט איינשטיין ותומס יאנג צדקו לגבי האנרגיה??

כן, וזה הדבר המגניב ומסובך בפיזיקה קוונטית … ואפילו מוזר!

בבריסל שבבלגיה, בסביבות 1927, נילס בוהר, וכמה מחבריו הפיזיקאים התיאורטיקנים , נפגשו לעבוד יחד על הניסויים שלהם. אירוע הזה ידוע היום כ”Copenhagen Interpretation”.

למרות שיאנג היה בטוח כי האנרגיה קיימת בצורת גלים, ואיינשטיין היה בטוח כי אנרגיה הינה חלקיקים, “Copenhagen Interpretation” גילה כי תת-חלקיקים אלה, היו קיימים לא רק בצורות גל ו/או חלקיק, אלא שיש להם יכולת המורכבת משתי צורות האלה בו זמנית.

למעשה מה ש”Copenhagen Interpretation” חשף, הוא שהאנרגיה הינה גלים, וכאשר תשומת הלב שלנו מוטלת עליה, כל ההסתברויות האחרות מתמוטטות (צורות הגל) וצורת חלקיק (חומר) נוצרת.

בגלל שזה כל כך משמעותי אני חוזרת…

תת-החלקיקים (גלים) נחקרו על ידי מדענים, הגיבו, השתנו ונראו כחלקיקים (חומר) המבוססים על המחשבה הפרטית של המדענים שעשו את הניסוי. במילים אחרות – התוצאה של הניסוי הייתה מותאמת לחשיבה של אותו המדען שעשה את הניסוי!

במילים אחרות האנרגיה שהוא למד – מיד תפסה צורה המתבססת על המחשבות והאמונות של המדען שהתבונן עליה, אם  ציפה לראות את החלקיקים – הם הופיעו כחלקיקים, ואם לא – נשארו כגלים!

קשה לקבל את זה, לא ????

אם אין בעיה לקבל את זה, אז אתה תכף תתחיל להבין איך זה יכול להשפיע על כל היבט של החיים שלך.

“התצפית” של המדענים שינתה את צורת “ההסתברות” של הגלים ל”חלקיקים” של חומר.

לא פלא שאיזיק ניוטון הגיעה למסקנה שלו. בגלל שהוא היה היחיד שלמד את האטומים האלה, “האמונה” שלו באותה תקופה הייתה שהם צריכים להיות מוצקים, והם באמת הופיעו כמוצקים, על סמך “האמונה” שלו לגביהם.

אני הולכת לחזור על זה שוב, כדי לוודא שאתה באמת “מקבל את זה” …

אם מדען למד את האנרגיה הזאת מתוך ציפייה (מחשבה או אמונה) לראות חלקיקים, אז הופיעו החלקיקיםוא ם מדען אחר למד את אותה אנרגיה בציפייה לראות שם גלים – אז הגיעו גלים!

המסקנה אז הייתה שהאנרגיה הזו, התת-חלקיקים האלה, פעלו והגיבו ביחס מדויק למחשבות או “אמונות” של המדען שעשה את הניסוי באותו רגע.

תגלית זו הוכיחה למדענים, כי כל דבר הקיים בעולם שלנו, אשר היה קיים פעם בצורת גל (רוחני) – באמצעות תצפית וציפיית הפרט, הפך לחלקיק (תוצר פיזי/חומרי), המבוסס רק על מה שהם חשבו והאמינו שאמור להופיע!

הודות לצירוף המדהים של האירועים שהתגלו ובזכות הפיזיקה הקוונטית הגענו למסקנות המתבקשות –

למחשבות שלך יש כוח אדיר של יצירה,

ז”א המחשבות יוצרות את מה שחושבים עליו ובמילים אחרות, האנרגיה הזאת, ה”צורות גל” האלה השתנו לתוך תת-החלקיקים, הושפעו ישירות ותפסו צורה המבוססת על המחשבות והאמונות של האדם שחשב עליהם.

האנרגיה הזאת, כפי שגילו במעבדות, התנהלה בצורה מדויקת ביותר ובתאום מושלם למה שהצופה “האמין”כי תפעל וסיפק את התוצאה הסופית המבוססת על התפיסה והמחשבה של הצופה הזה.

החלקיקים האלה, מושכים חלקיקים נוספים שנמצאים בהתאמה הרמונית עם הרטט שלהם, משנים את השדה “הקוונטי” שלהם והפוכים ל”דברים” פיזיים שניתן לראות ולהבחין בהם … בעולם של הפיזיקה הניוטונית של חומר.

השערות שלך עומדות מהתגלית????

ניקח את זה עוד צעד אחד קדימה. משהו עוד יותר מדהים התגלה על ידי מקס פלאנק, אשר מוכר בשם ” שזירה קוונטית” (Quantum Entanglement).

זה הרבה יותר פשוט ממה שזה נשמע, מה שהמדענים גילו, זה שכתוצאה מחלוקה במעבדה של תת-חלקיקים אטומיים של אנרגיה לשניים, לכל אחד מהחלקים הללו יש את היכולת לתקשר אחד עם השני, וכי התקשורת הזאת מתקבלת מיד בין אחד לשני, באפס זמן ומרחב, לא משנה כמה רחוק הם נמצאים אחד מהשני.

בניגוד לצלילים שאנחנו שומעים (שלוקח להם זמן להישמע), התקשורת הזאת (הרטט) מתקבלת אחד על ידי השני בדיוק באותו זמן, לא משנה באיזה מרחק הם נמצאים אחד מהשני.

במילים אחרות …..

התקשורת הזאת של האנרגיה אינה כפופה לזמן ומרחב כפי שאנו מבינים אותו!!

זה לגמרי משנה את תורת הפיזיקה הניוטונית הישנה, שאומרת ששום דבר לא יכול לנוע בחלל מהר יותר ממהירות האור. אנרגיה לא צריכה לנוע … היא כבר מחוברת עם שאר האנרגיותאין לה צורך לנוע!

ההשלכה של האנרגיה בישראל יכולה ועושה אפקט אנרגטי ברחבי העולם באופן מיידי!

אז מה זה אומר? זה אומר שכל דבר ביקום כולו אינו אלא כדור עצום של אנרגיה רוטטת הדדית אינסופית, שיש לו את היכולת לתקשר ללא הפסקה ובלי התחשבות במרחב ובזמן, וכי האנרגיה הזאת מצטרפת יחד ליצירת צורה, על בסיס מחשבה פרטית!

אפילו בצבא האמריקני עשו ניסויים דרך העבודה של מדען בשם קליב בקסטר.

מה שהם עשו הוא זה: הם לקחו דגימת DNA מפיו של גבר והשפיעו על רגשותיו בצורה מניפולטיבית על ידי הפקות ויזואליות שונות דרך הטלוויזיה. בזמן שהתבוננו בדנ”א שלו, על ידי ציוד מתוחכם גילו, כי הדנ”א הגיב ונענה מיד לרגשות של האיש הזה, ללא כל התחשבות בחלל ובזמן!

ד”ר בקסטר ביצע את אותו הניסוי על ה DNA, על ידי כך שהפריד את התת-חלקיק של ה-DNA למרחק של כמה מאות קילומטרים – והתוצאה הייתה זהה. הדנ”א הגיב ללא התחשבות בזמן ובמרחב.

עכשיו, כשיש לך הבנה קצת יותר עמוקה בפיזיקה קוונטית, נראה לי שאתה תוהה מה כל זה קשור אליך ומה אתה יכול לקחת ממנה, שיאפשר לכך להתחיל להשתמש בו, כדי לחוות שפע, אושר והצלחה בחיים שלך?

כדי להפוך את זה ליותר אישי ולהביא את זה קרוב יותר לביתך, פיזיקה קוונטית אומרת: “המחשבות שלך, האמונות שלך והתפיסות לגבי כל אירוע בחייך, מצב או נסיבות – קובעים כיצד החיים שלך מתרחשים בעולם הפיזי”.

אנסה לנסח את זה בדרך נוספת ….

המחשבות שלך (אשר גם הן אנרגיה), אשר נקבעות על ידי האמונות שלך והתפיסות שלך, משודרות החוצה לשדה אינסופי של אנרגיה בצורת גלים (כמו אנרגיה בתדר רדיו), משתנות מצורת הגלים (בעולם הרוחני) לצורת החלקיקים (בעולם החומר) ומצטרפות יחד עם אנרגיות נוספות, אשר רוטטות בתדירות הרמונית קולקטיבית, ומייצרות את מה שאתה רואה בסופו של דבר וחווה בצורה פיזית בעולם הפיזי – בעולם הפיזי שלך.

פשוטו כמשמעו, יש לך את היכולת ליצור ולעצב תבניות של התחומים השונים של החיים שלך, בהתבסס על איך שאתה “בוחר” לחשוב, להאמין ולהרגיש!

בדיוק כפי שהמיסטיקנים סיפרו לנו במשך אלפי שנים, על איך שהעולם שלנו נוצר לפעול ללא קשר למה שאתה מאמין שזה נכון, אתה לא קורבן של אירועים ספונטניים, מצבים והנסיבות – אתה פשוטו כמשמעו, היוצר את המציאות שלך!

אתה האמן אשר מצייר את התמונה. אתה המפיק והבמאי של הסרט שלך, שקיים בראשך.

אם אתה רוצה לשנות סצנה על הקנבס, אתה פשוט צריך להשתמש במברשת שונה. אם אתה לא ממש אוהב את הסצנה שמנגנת כרגע בסרט הפרטי שלך, אתה צריך לשנות את התסריט אשר אחראי על היצירה של סצנה הזאת. אם אתה נחוש לשנות את האירועים, המצבים, הנסיבות בחיים שלך, אתה צריך לשנות את המחשבות, אמונות ורגשות, אשר אחראיות על היכולת שלך להביא וליצור אותם בתוך החיים שלך.

בקיצור …..

מה שאתה חושב ומאמין שהוא נכון, ללא שום קשר ל”אמת האמיתית” או “האמת הנתפסת”, הם אלה שקובעים איך החיים שלך מתפתחים ונראים בסופו של דבר.

פיזיקה קוונטית מראה לנו, כי לא קיים שום דבר כמו “אמת” או “שקר”, קיימות רק חוויות פיזיות בכל באזור של חייך, הנוצרות על בסיס התפיסות הפרטיות של האמת שלך.

פיזיקה קוונטית אומרת לנו שהתבוננות באובייקט (אירוע, התנאי או הנסיבות) גורמת לו להיות שם, והתוצאה מתבססת רק על הבחירה שלנו של איך שאנחנו רואים את הדברים. האובייקט לא יכול להיות קיים באופן עצמאי בלי שמישהו שמבחין בו!

במילים אחרות, אין “מציאות אובייקטיבית.”

השדה הקוונטי הינו שדה של פוטנציאל “אינסופי”. כל דבר קיים, או שיהיה קיים בעולם ניוטוני, מתחיל כגל של בשדה הקוונטי הזה והופך לחומר פיזי, המוגבל רק על ידי הצופה שרואה  אותו כאמת!

מי זה הצופה? זה אתה!

בואו נסתכל על זה באופן עוד יותר אישי …

אם אתה מאמין ברמה כלשהי, בין אם במודע או לא במודע, כי כסף קשה להשגה – האנרגיה של האמונה הזאת נפלטת החוצה ושידור הרמוני עם אנרגיה של תדירות הרמונית בצורת גל משתנה, לתוך החלקיקים שמושכים חלקיקים נוספים הנמצאים בהרמוניה זה עם זה, והמציאות שאומרת שכסף קשה להשגה משתקפת בחייך.

באותה מידה, אם אתה מאמין שהכסף זורם לך ללא מאמץ ושומר על האמונות האלה גם בתת-מודע וגם במודע, תגלה כי הכסף הופך להיות הרבה יותר קל להשגה.

צעד אחד נוסף קדימה, אם אתה יכול להאמין וליצור בראש שלך את התממשותם של החלומות הגדולים שלך, התקוות, הרצונות והשאיפות שלך – הם כבר היו קיימים כגל בשדה הקוונטים (שקיים בצורה אינסופית בטבע) כהסתברות של אפשרויות הקיימות, אשר מחכות לך שתבחר לבצע אותם ולהפוך אותם למציאות שלך.

כפי שפיזיקה קוונטית הוכיחה, אתה הוא זה שאחרא לתוצאות שאתה חווה בחיים שלך.

זה באמת כל כך פשוט!

בסדר, אנחנו כבר כיסינו הרבה בנושא ואף ייתכן שהראש שלך מסתחרר והרגשות רצים קדימה וגבוה. אני ממליצה לך לנסות להוכיח את ההפך לגבי מה שדיברנו כאן. אני לא מצפה ממך להאמין בכל מה שאני כתבתי כאן. אני מעדיפה שתגלה בעצמך את הדרך שלך בשל החריצות שלך, ואז תיישם את מה שמצאת בעבודה עצמית ותתחיל לשנות את ניסיון החיים שהיה לך עד עכשיו, במידע ותבכר כך.

בשלב הזה, כאשר אתה מבין את היסודות של הפיזיקה הקוונטית ומכניקת הקוונטים, כל מה שעליך לעשות כדי ליישם את הידע הזה לתוך החיים שלך הוא, קודם כל, לפתח את האמונה כי זה נכון (על סמך ההבנה שהעברתי לך עד עכשיו), שנית תתחיל “במודע” להכניס את זה לחיים שלך ואז תהיה לך סמכות לשנות את האירועים, התנאים והנסיבות הנוכחיים שאתה מוצא כלא נעימים בחייך.

לא משנה כמה עמוק תבצע את החיפוש, אתה תגלה כי הוא ב-100% מדויק.

היום פיזיקה קוונטית מודרנית מסבירה מעבר לכל ספק, כי המחשבות שלך מתקבצות יחד לאנרגיה ולתוצאה הסופית שאתה מקבל בחיים. תשנה את המחשבות והאמונות הללו, ובזמן המתאים ובמקום המתאים תוכל ליצור את החוויות החדשות שלך בצורה פיזית, כלכלית, זוגית, רגשית ורוחנית.

במילים אחרות … כל דבר בחיים שלך … בעולם כולו למעשה הוא תוצאה של “התודעה”. החיים שלך מתפתחים בדיוק כפי שאתה “מאמין” שזה יקרה.

המסקנות שהגענו אליהם דרך לימוד והבנה של פיזיקה קוונטית, מיישרות לחלוטין את הקו עם כל מה שהדתות הגדולות של העולם תמיד לימדו אותנו בהרבה צורות:

“As a man think, so is he.” 

“As you “believe” so shall you receive.” 

“Now faith is the substance of things “hoped for” the evidence of things “not seen.” 

“Whatsoever ye desire when ye pray “believe” that ye receive and it shall be given to you.”

ולאלה שבחרו כך, השורה התחתונה היא…

אם אתה כבר בחרת בזכות של הרצון החופשי שלך, ולנוכח היכולת לבחור במה תעשה או לא תעשה בכל היבט של החיים שלך, אתה יכול לבחור לחקור פיזיקה קוונטית, לצלול עמוק יותר ממה ששיתפתי פה ולגלות את האמת על עצמך, או להמשיך ליצור את החיים שלך באופן בלתי מודע. אתה יכול לבחור להישאר, כמו רוב האנשים, באמונה מלאה שאתה קורבן של הנסיבות, או ליצור במודע ולאזן בהרמוניה את הפעולות שלך (מחשבות ואמונות שלך) עם הכוח היצירתי של היקום, ולהפוך ליוצר המודע של אותן הנסיבות.
זו הבחירה היחידה שאתה יכול לעשות. אתה, ואתה בלבד אחראי על האירועים, התנאים והנסיבות המרכיבים את החיים שלך. מה שלא תבחר לגלות ולקבל זה הבחירה שלך.

יש לך את כל הזכות של רצון חופשי, לחשוב ולהאמין במה שאתה בוחר. תגלה אותו, תבין אותו, “תאמין” בזה – ותמצא דרך ליישם במודע את ההבנות האלה בחייך, כדי שיהפכו למה שאתה “מאמין”, כפי שהחיים שלך צריכים להיות.

כל מה שתבחר לעשות, היום ובעתיד, אני מקווה מעומק לבי, כי בחירות אלו יובילו אותך צעד אחר צעד, קרוב יותר לחוות חיים של שמחה, הגשמה, שקט פנימי, שגשוג בכל שטח של חייך.

כיצד תוכל ליצור את המציאות בחייך?

הבחירות שלך יקבעו את דרך חייך. הן יקבעו כיצד איזה סוג של חיים תחווה ועכשיו, הבחירה היא שלך ולפנייך שלל כלים שימושיים.
באתר מחכות לך שפע של כתבות משנות תפיסה והן פה לשימושך (מותר גם לשתף).

אם הגעת למסקנה שחשוב לך ליצור את המציאות של חייך והגיע הזמן שלך לעבור תהליך משמעותי משנה חיים,
זה הזמן ליצור קשר: 052-8201160.


(לחץ על התמונה לפרטים ולהרשמה)

 

רוצה לקחת עוד צד אחד קדימה?

אני ממליצה בחום על ספר מדהים שקשור לפיזיקה קוונטית. ספר זה עזר לי מאוד להתחיל להבין ולראות דברים אחרת:

סרטונים ופוסטים נוספים שיכולים לעניין אותך:

20 דברים שחשוב להפסיק לעשות לעצמך

מה היא פיזיקה קוונטית בפשטות?

דברים שגונבים את האושר שלנו

שתפו...

תגובה אחת
 1. מיטל

  אם זה היה נכון,הייתי מזמן זוכה בלוטו..ואיך אתם מסבירים את זה שאנשים שהביטחון שלהם בשמיים ובטוחים שיגיעו למשהו מסויים עדיין חווים לפעמים אכזבות והפתעות??!..

  • מיטל, לצערי לא תמיד בטחון שמוקרן החוצה באמת מגובה ברמה רגשית. צריך לבדוק כל עניין לגופו.
   מה שחשוב זה להבין שגם לאנשים עם בטחון עצמי גבוה לפעמים יש פער בין מה שהם מסיגים למה שרצו להשיג, לכן מגיעה אכזבה….
   ואם את רוצה לזכות בלוטו, ממליצה לך לבדוק האם יש חוסר אמונה כלשהי ביכולת שלך לזכות. לרוב חוסר אמונה או אמונה מגבילה חוסמת את האפשרות.

   • אנג'לו

    “ממליצה לך לבדוק האם יש חוסר אמונה כלשהי ביכולת שלך לזכות. לרוב חוסר אמונה או אמונה מגבילה חוסמת את האפשרות.”

    עכשיו אני מבין מדוע לא זוכה חח
    הולך לפי השיטה, לא לשאוף לגבוה מדי, כי הנפילה תהייה חזקה יותר

    • אנג'לו

     האם יש לזה פתרון מירי?
     או אולי כבר אבוד, ונחייה את זה איך שזה

     • הפתרון ללמוד ולמצמם את הפערים הרגשיים, לחיות את היש, לחשוב חיובית, להאמין בעצמך, להקשיב לקצב שלך, להפסיק להשוות את עצמך לאחרים, להיות נוחך וכולי…

      יש דברים שקל לעשות לבד, יש דברים בהם כדאי להיעזר במטפל מזרז את התהליך.
      מה שנכון לאותה תקופת זמן.

    • תובנה מדוייקת אנג’לו.
     פער בין המטרה רצויה לרגש שמלווה אמונה שלך להסיג את המטרה – יוצרת את החוסר סנכרון ומורידה בסיכוי להצליח.

 2. שימשי

  ואם שניים צופים אירועים נוגדים ?
  איך ייפגשו ?
  או שלא נפגשים לעולם ?

  • זה לא קשור לארועים בהם השניים צופים. זה קשור להתכוננות תודעתית.
   אם שניים מכוונים לאותו דבר הם ייפגשו.

 3. שרי

  בוקר טוב:)
  תשמעי.
  קראתי המון המון המון מאמרים רוחניים.
  ראיתי המון סרטונים וסרטים רוחניים.
  הייתי בהמון הרצאות של מנטורים גדולים מהארץ ומהעולם.
  אבל כתיבה והסבר כמו שלך, פגשתי בפעם הראשונה אתמל.
  הכתיבה שלך כל כך עיניינים ומפתה.
  ההסבר שלך כל כך פשוט עד כדי שכל דבר ממורכב נמס לתוכו ומשנה את המורכבות שלו לפשוטו.
  אני ממש מודה לך על האכפתיות שלך.
  ועל הנתינה שלך.
  תודה על המאמר הזה.
  לא הצלחתי להבין אף פעם בתכלס מהי פיזיקה קוונטית עד אתמל.
  ידעתי מה היא בגדול.
  ניסיתי להבין מהי בתכלס.
  חודשים!
  ורק את הצלחת לתת הסבר כל כך פשוט למה היא באמת.
  ובהתחשב שיש לי הפרעות קשב וריכוז שלא מעוניינת לקחת שום ריטלין כדי לקרוא.
  המאמר שלך נקרא כמו איש צמה למים.
  ממש ככה.
  חחחח אני נשמעת דרמטית אבל זה באמת היה ככה.
  אז תודה,תודה!♡

  • שרי יקרה,
   אני שמחה לשמוע שמאמר זה הצליח לפתוח בפניך עולם מעניין חדש.
   אחת המטרות שהייתה לי כשהעלתי אותו לאתר , לפתוח את הנושא לאנשים ששומעים את המושג “פיזיקה קוונטית”
   ורוצים להבין קצת יותר ובפשטות מה זה אומר בחיי היום יום שלנו.
   באהבה גדולה 🙂

 4. סמדר ש

  אים אני מצמידה ליד שלך נר דולק את יכולה להחליט בכוח המחשבה שזה סבון ריחני?

  • סמדר,
   יש לי תחושה שלא לגמרי הבנת את המשמעות של מה שנכנב במאמר זה.
   ברור שנר דולק עלול לסרוף את ידי. אין כאן ויקוח.
   אך ייתכן שאם האמין שפציעה תעבור מהר – זה בדיוק מה שיקרה לאומת מישהו אחר שסובל ולא מאמין בריפוי מהיר.
   לגוף שלנו יש הוראות הפעלה, תגובות אוטמטיות, מנגנוני הגנה.
   ואחד התהליכים שכבר מוכחים במדע הוא שמחשבה יוצרת רגש, שמשפיע על התנהגות.
   תהליך זה יוצר תוצאות בהתאם למחשבות שעוברות לנו בזאת.
   אם יש חוסר אמונה/ספקות במה שאת עושה – כך תהיה התוצאה.

   ממליצה לך להשקיע זמן ולקרוא שוב את המאמר בתקווה שבקריאה שנייה הוא היה קצת יותר נגיש לקבל את מה שכתוב בו.
   בהצלחה

 5. שרה

  שלום מירי.
  גם אני חיפשתי מידע באינטרנט מהי תורת הקוונטים והגעתי למאמר המדהים שלך. מעניק המון תקווה לחשוב שאנחנו אחד ושהתודעה שלנו קובעת. שמחה על נדיבותך לשתף את העולם ביידע שלך ולמעשה לפי מאמרך, ככל שתתרמי ליקום מהשפע שלך, כך השפע ישוב אלייך באותו תדר. מחשבה מרוממת ומעצימה. תודה!

  • שרה יקרה, אני שמחה מאוד שהגעת למסכנה כה חשובה. באהבה גדולה משתפת ביידע שלי.
   את לגמרי צודקת. מה שאת רוטטת, המחשבות שלך, הכוונות שלך, האמונות שלך – זה מה ששב שליך בחזרה על פי תורה הקוונטים.
   כל מה שאנו רואים בחוץ כמציאות – זו השתקפות שלנו.
   ואם אנו רוצים שמשהו שם בחוץ ישתנה – יש לשנות את זה בתוכך:)

   בהצלחה יקירה

 6. סילבי

  שלום מירי
  כתבה משנה חיים !!!
  תודה לך על הכתיבה הפשוטה והברורה, לא יכולתי להפסיק לקרוא ולספוג
  תודה לך

 7. עדי מור

  היי מירי.
  מודה לך על הכתבה שפתחה גם לי את ההבנה לגבי תורת הקוונטים. גם אני ניסיתי להבין כמה פעמים את התורה ולא הצלחתי , עד קריאת הכתבה שלך.
  כתלמידה של הבודהיזם ועוד כמה תורות רוחניות שמדברות על ריק של מציאות אובייקטיבית , שלא תמיד היתה ברורה, הרי עכשיו קיבלתי ביסוס מדעי ( אם כי עדיין קשה לתפיסה).
  מניחה שהדרך ליצירת החיים כרצוננו עדיין ארוכה אבל לפחות הצלחתי להבין את הבסיס ומה שדרוש ליציאה לדרך.
  חשוב תודה רבה מעומק הלב.

  • הי עדי,
   אני שמחה שהצלחת להוציא מהמאמשר הזה את העיקר ועכשיו יש בידייך מספיק ידע לצאת לדרך.
   מה שמדהים בעניי הוא שפיזיקה קוונטית מחזקת את מה שנאמר בהרבה תורות לפני הרבה זמן.
   כך שאם מיישמים את הדרך של בודהיזם יחד עם עקרונות אשל קוונטים , מדייקים את המסלול עוד יותר.

   בהצלחה רבה

 8. אילן

  למירי שלום. אני אדם חרדי,וכאשר שמעתי שיש קשר בין קוונטים לרוחניות חפשתי משהו שיסביר בצורה פשוטה עד שהגעתי
  למאמר שלך ומאוד נהנתי.
  יש שלל דברים ביהדות שמובנים על ידי תאוריית הקוונטים אבל צריך לזכור עדיין ש”הכל בידי שמים,חוץ מיראת שמים”
  אלקים, מקור החיים,האנרגיה והטוב, לא הפקיר את העולם רק לרצונותינו ותשוקותינו ח”ו.
  ב”ה שנתן לנו הדרכה מפורטת כיצד לנתב את הכוחות האדירים האלו שעליהם כתבת לדרך הנכונה ולא להפך…
  אשמח מאוד לקבל תגובתך, אילן.

  • קודם כל תודה רבה, שמחה שנהינת מהמאמר ואתה מוצאת אותו פשוט יחסית לקיראה.
   לגבי שאלותך.
   אין שום ספק שאלוהים הוא מקור החיים והוא יצר את כל מה שאנו חווים כעולם פיזי בו אנו חיים.
   אלוהים יצר את העולם הזה עם כללים וחוקים שאנו צריכים להכיר ולשמור עליהם , על מנת שנוכל להפיק את המקסימום מהחיים האלה.
   בנו לכאן כדי לחקור את העולם התלת מימדי (עולם פיזי). לא כדי להרוס אותו. אנחנו אורחים כאן. לכן יש את החוקים.
   יש לנו רשות לעשות הרבה דברים טובים עם כל מה שעולם המדהימים הזה מציעה ופיזיקה קוונטית ותורות נוספות מגלים, כדי ללכת בנתיב שנכתב לנו ולהינות מהדרך.
   לרגשות שלנו יש חלק חשוב באיך שיצירת מציאות עובדת.
   רגשות משפיעים על הנשמה. והנשמה היא זאת שיוצרת אנרגיה ברמות שונות (כי היא חלק אלוהי) והיא יכולה ליצור.
   לכן, מי שנמצא בדכאון או מצב רוח לא טוב רוב הזמן – לא היה לו אנרגית עשייה ויצירה.
   הכול קשור. והיום זה ברור יותר מתמיד.
   אך חשוב לזכור, הכול קיים, אך רשות נתונה.
   אתה זה שבוחר איך המסלול החיים שלך יראה. למרות שנקודות חשובות במסלול הזה ידועות מראש. איך תגיע לנקודות אלה, איך תחווה את הדרך – תלוי בך.

   מקווה שזה נותן לך קצה חוט. אם לא, אתה מוזמן ליצור איתי קשר.

 9. shai

  שלום מירי קראתי את המאמר שלך ואני בהשראה ממנו וואו…

  יש לי רק שאלה אחת טכנית ואולי קריטית
  כתבת שתוצאת המחקר הייתה כפי שציפה לראות המדען
  ושכך הוא גם בחיים
  מה יקרה אם שני אנשים שונים יצפו לשני התרחשויות שונות או אפילו סותרות
  שהרי בחיי היום יום זה מצוי מאוד
  שהרי בד”כ כמעט בכל דבר בחיים, רווח של מישהו אחד הוא על חשבון מישהו אחר או לפחות במקום מישהו אחר
  אני ממש יודה לך עם תגיבי ע”ז
  בתודה שי

  • שי יקר,
   אני לא כל כך בטוחה שהבנתי את שאלתך.
   עונה למה שאני חושבת שהתכוונת ומקווה שזה ייתן מענה לצורך שלך.
   אם לא, אשמח אם תדייק את שאלתך.
   אם שני אנשים מצפים ל 2 התרחשוניות שונות, אז יש סיכוי סביר שהם יקבלו בחיים שלהם כתוצאה 2 התרחשויות שונות.
   מן הסתם ברור שכאשר אדם מצפה למשהו מסויים, כל ההתכוונות שלו משתנה בהתאם וכך הגם מחשבות ופעולות שעושה.
   בנוגע לרווח של מישהו אחד הוא על חשבון מישהו אחר…לצערי זו המציאות שלנו היום שנוצרה בעקבות עיוותים שונים שנוצרו במשך שנים בדרכי חשיבה והתנהלות שלנו החברה.

0 פינגים וטרקבקים

כתיבת תגובה